Strona główna » Projekty » Konkurs Young Design » Kapituła Stypendialna

KAPITUŁA STYPENDIALNA

Wyjątkowość konkursu Young Design, na tle innych tego typu projektów, polega m.in. na biznesowym charakterze Kapituły Stypendialnej, w skład, której wchodzą reprezentanci polskiego rynku producentów i dystrybutorów polskich i zagranicznych firm. Stwarza to możliwość bezpośredniego spotkania młodych projektantów z przedsiębiorcami, co dla uczestników konkursu jest dużym wyzwaniem, cennym doświadczeniem i zawodową szansą.

Do każdej kolejnej edycji konkursu zapraszamy nowych członków Kapituły Stypendialnej.

KAPITUŁA STYPENDIALNA YOUNG DESIGN 2018 (JURY YOUNG DESIGN 2018)

 

Rzehak.JPG

Katarzyna Rzehak
Przewodnicząca Jury, Dyrektor Kreatywna, Instytut Wzornictwa Przemysłowego Sp. z o.o.
 

Placek.JPG

Mikołaj Placek
, Prezes Zarządu Grupy OKNOPLAST, Oknoplast Sp. z o.o. Zanim Mikołaj Placek przejął stery w Grupie OKNOPLAST, poznał pracę w firmie od podszewki, zdobywając doświadczenie we wszystkich jej działach. Po 14 latach w szeregach przedsiębiorstwa został prezesem zarządu Grupy, a do jego sukcesów należy m.in. ekspansja biznesu na kilkanaście rynków zagranicznych oraz wprowadzenie licznych innowacji wyznaczających trendy w branży na całym świecie.


 Dubiel.JPG


Janusz Dubiel, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, KANLUX S.A., Koordynuje projekty sprzedażowe w największych sieciach sprzedażowych w Polsce. Jest specjalistą w zakresie trendów na polskim rynku oświetleniowym.Gralewska.JPG

Joanna Gralewska, Dyrektor Handlowy Polska Centralna i Północna, Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. Od października 2016 roku menedżer sprzedaży Spółki MDD. Obecnie jest odpowiedzialna wraz z Zespołem za budowanie nowej strategii działania MDD oraz tworzenie, wprowadzanie i zarządzanie nowym modelem sprzedaży w Polsce. Na co dzień współpracuje z inwestorami, architektami, deweloperami, agentami nieruchomości, operatorami budynków oraz kluczowymi Klientami i Partnerami Biznesowymi MDD. Z wykształcenia magister inżynier, absolwentka Politechniki Łódzkiej. Prywatnie żona i matka dwójki wspaniałych dzieci, jej hobby to książki biznesowe, biograficzne i psychologiczne, analiza psychologiczna, góry i podróże, fotografia oraz poznawanie innych kultur.


Makowski.JPG

Mariusz Makowski, Manager, DuPont Poland Sp. z o.o. Absolwent Wydziału SIMR Politechniki Warszawskiej, wielbiciel pięknych przedmiotów, wyznawca wyższości złotego podziału i niższości ekranu w stosunku do ołówka i szkicownika. Znawca i smakosz: wina, dobrej kuchni, materiałów konstrukcyjnych a zwłaszcza tworzyw sztucznych. Wyznaje zasadę wyższości formy nad funkcjonalnością, chyba że właśnie siedzi na tym dwunożnym krześle z ekologicznej tektury. Głosiciel wiary w recykling i szklane butelki.


Misiewicz.JPG

Jarosław Misiewicz, Dyrektor Sprzedaży Krajowej, PAGED MEBLE S.A. Dyrektor sprzedaży w Paged Meble S.A. Od 17 lat związany z branżą meblową w Polsce i Skandynawii, gdzie odpowiadał za sprzedaż, wdrożenia produktów oraz współpracę z projektantami. Oprócz oceny 10 finalistów, ekspert dla wybranego finalisty zaproponuje staż. Wiedza jakiej nie znajdziecie w podręcznikach jest na wyciągnięcie ręki.
 

Musia__.JPG

Magda Musiał, R&D Manager, MARMORIN Sp. z o.o. Od 2011 Główny projektant Marmorin Design Studio oraz Project Manager dla kluczowych klientów Marmorin. Od 2016 R&D Manager.


Synowiec.JPG

Bożena Synowiec, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Produktu, Torf Corporation - Fabryka Leków Sp. z o. o., Posiada ponad 21 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Twórca marki tołpa w obszarze kosmetycznym. W swojej karierze wdrożyła na rynek ponad 1000 produktów, które zyskały uznanie klientów i zdobyły wiele nagród branżowych. W Konkursie Dyrektor Marketingu roku 2013 otrzymała tytuł Osobowość Marketingu Roku w kategorii Launch/Rebranding Roku. Doceniona za łamanie konwencji panujących w branży kosmetycznej w sferze strategii, komunikacji i budowania wizerunku. Uwielbia dobry design, branding, kosmetyki, podróże i jogę.

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Anna Weresińska
tel.(22) 860 02 85
e-mail: anna_weresinska@iwp.com.pl