ORGANIZATORZY

iwp_rgb_pl3__2_.jpg

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w upowszechnianiu i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu. Prowadzi projekty badawcze w zakresie wzornictwa i ergonomii. Jest jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej oraz Centrum Badawczo - Rozwojowego, zajmującą się systemowo wzornictwem i prowadzącą działalność na rzecz poprawy – poprzez stosowanie wzornictwa – innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. IWP jest strategicznym doradcą przedsiębiorstw, administracji publicznej, instytucji i projektantów w zakresie rozwoju wzornictwa i wprowadzania nowych produktów wzorniczych na rynek.

image21473676397.png
Bożena Gargas, Prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego:
Instytut Wzornictwa Przemysłowego od lat monitoruje stan gotowości polskiego rynku do aplikacji wzornictwa oraz bada potrzeby edukacyjne przedsiębiorców i projektantów w obszarze zarządzania wzornictwem. Jestem pewna, że nasza współpraca ze Szkołą Biznesu w projekcie studiów Total Design Management jest najbardziej adekwatną odpowiedzią na rosnącą potrzebę profesjonalizacji zawodu design managera oraz budowania rozpoznawalności polskich marek na międzynarodowych rynkach dzięki wykorzystaniu wzornictwa.

 

 

indeks.jpg

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Jeden z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce z ponad 20-letnią tradycją współpracy z renomowanymi uczelniami założycielskimi: HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH - Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Od 2006 roku Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA - EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych (3 miejsce w Europie Środkowej w rankingu EDUNIVERSAL 2013, 15 pozycja w Europie w ostatnim rankingu TOP MBA). Wykładowcy to zarówno profesorowie ze szkół o światowej renomie z doświadczeniem biznesowym, jak i praktycy międzynarodowych firm.

 

image31473676397.png
Prof. Olaf Żylicz, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej:
Nowoczesna i innowacyjna gospodarka musi wytwarzać towary i usługi niepowtarzalne, dobrze trafiające w potrzeby konsumentów, trudne do podrobienia i skopiowania. Jest to warunek stałego przesuwania się w górę łańcucha wartości dodanej kraju i działających w nim firm. Kreatywny design to właśnie odpowiedź na taką potrzebę, a celem programu Total Design Management jest dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności do wypełnienia tego zadania.
 

MASZ PYTANIE?

Informacji na temat rekrutacji udzieli Ci:

Marcin Marchwiński
tel. (22) 860 01 65
e-mail: marcin_marchwinski@iwp.com.pl