ORGANIZATORZY

iwp_rgb_pl3__2_.jpg

Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w upowszechnianiu i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu. Prowadzi projekty badawcze w zakresie wzornictwa i ergonomii. Jest jedyną w kraju instytucją o statusie jednostki naukowej oraz Centrum Badawczo - Rozwojowego, zajmującą się systemowo wzornictwem i prowadzącą działalność na rzecz poprawy – poprzez stosowanie wzornictwa – innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. IWP jest strategicznym doradcą przedsiębiorstw, administracji publicznej, instytucji i projektantów w zakresie rozwoju wzornictwa i wprowadzania nowych produktów wzorniczych na rynek.

image21473676397.png
Bożena Gargas, Prezes Instytutu Wzornictwa Przemysłowego:
Instytut Wzornictwa Przemysłowego od lat monitoruje stan gotowości polskiego rynku do aplikacji wzornictwa oraz bada potrzeby edukacyjne przedsiębiorców i projektantów w obszarze zarządzania wzornictwem. Jestem pewna, że nasza współpraca ze Szkołą Biznesu w projekcie studiów Total Design Management jest najbardziej adekwatną odpowiedzią na rosnącą potrzebę profesjonalizacji zawodu design managera oraz budowania rozpoznawalności polskich marek na międzynarodowych rynkach dzięki wykorzystaniu wzornictwa.

 

 

szkola_biznesu_nowe_logo.png

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Jeden z liderów edukacji menedżerskiej w Polsce z ponad 20-letnią tradycją współpracy z renomowanymi uczelniami założycielskimi: HEC School of Management Paris, London Business School oraz NHH - Norwegian School of Economics z siedzibą w Bergen. Od 2006 roku Szkoła może poszczycić się prestiżową międzynarodową akredytacją dla programów MBA - EPAS. Programy Szkoły plasują się w czołówkach polskich rankingów MBA, zostały także docenione w rankingach międzynarodowych (3 miejsce w Europie Środkowej w rankingu EDUNIVERSAL 2013, 15 pozycja w Europie w ostatnim rankingu TOP MBA). Wykładowcy to zarówno profesorowie ze szkół o światowej renomie z doświadczeniem biznesowym, jak i praktycy międzynarodowych firm.

 

pawel_urbanski.png
dr Paweł Urbański, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej:
Nowoczesna i innowacyjna gospodarka musi wytwarzać towary i usługi niepowtarzalne, dobrze trafiające w potrzeby konsumentów, trudne do podrobienia i skopiowania. Jest to warunek stałego przesuwania się w górę łańcucha wartości dodanej kraju i działających w nim firm. Kreatywny design to właśnie odpowiedź na taką potrzebę, a celem programu Total Design Management jest dostarczenie niezbędnej wiedzy i umiejętności do wypełnienia tego zadania.
 

MASZ PYTANIE?

Informacji na temat rekrutacji udzieli Ci:

Marcin Marchwiński
tel. (22) 860 01 65
e-mail: marcin_marchwinski@iwp.com.pl