Trwa rekrutacja na studia Total Design Management. IWP i Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zapraszają do udziału w czwartej edycji rocznych studiów podyplomowych, będących unikatową szansą zdobycia kompetencji design managera. W roli prowadzących zajęcia doświadczeni menedżerowie i uznani polscy projektanci. Inauguracja w listopadzie br. Liczba miejsc jest ograniczona. »

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, jako wykonawca audytów wzorniczych oraz strategii wzorniczych zaprasza mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terenie Polski wschodniej, do współpracy w ramach Działania 1.4 "Wzór na konkurencję". Audyt umożliwia diagnozę firmy m.in. pod względem jej potencjału i potrzeb wzorniczych, oferty produktowej, stosowanych technologii, strategii marketingowej, a także charakterystyki klientów i konkurencji. Więcej informacji »

Od 3 lipca trwa nabór wniosków do programu "Design dla przedsiębiorców", ogłoszonego przez PARP. Udział w konkursie to to możliwość pozyskania środków na opracowanie i wdrożenie nowego projektu wzorniczego oraz możliwość uzyskania dofinansowania na zakup środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych niezbędnych do wdrożenia nowego lub znacząco ulepszonego produktu. Zapraszamy do kontaktu z Instytutem w sprawie współpracy. »

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza do udziału w cyklu szkoleń Konteksty skutecznego projektowania innowacji realizowanym w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych” ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt obejmuje cykl pięciu jednodniowych szkoleń, które zorganizowane będą w siedzibie Instytutu w Warszawie w czasie trwania w IWP wystawy Dobry Wzór 2018.Więcej informacji »

2018-11-30

Konferencja "Wzornictwo przemysłowe a kolej - Projekty przyjazne pasażerom" z udziałem dr Iwony Palczewskiej

Dr Iwona Palczewska, Kierownik Działu Badawczo-Rozwojowego, Instytut Wzornictwa Przemysłowego wzięła udział w konferencji Wzornictwo przemysłowe a kolej - Projekty przyjazne pasażerom, która odbyła się 27 listopada w Warszawie. »

2018-11-28

Podsumowanie cyklu szkoleń: „Konteksty skutecznego projektowania innowacji”

W dniach 19-23 listopada w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbył się cykl szkoleń: „Konteksty skutecznego projektowania innowacji”, zrealizowany w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych” ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. »

2018-11-27

Honorowa odznaka „Za Zasługi dla Wynalazczości” dla Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki w uznaniu szczególnych zasług w dziedzinie ochrony własności przemysłowej i rozwijania innowacyjności w Rzeczpospolitej Polskiej przyznał Instytutowi Wzornictwa Przemysłowego Odznakę Honorową „Za Zasługi dla Wynalazczości”. »

2018-11-26

Wręczenie nagród w konkursie DesignEuropa Awards 2018

27 listopada w Centrum Konferencyjnym POLIN w Warszawie odbędzie się ceremonia wręczenia nagród DesignEuropa Awards 2018. Konkurs DesignEuropa Awards służy uhonorowaniu doskonałości w zakresie wzornictwa i zarządzania wzorami wśród właścicieli zarejestrowanych wzorów wspólnotowych. »

2018-05-23

40-lecie Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Trzy wystawy, konferencja międzynarodowa oraz publikacja wydawnictw: monografii i katalogów wystaw. »

2018-04-25

100 LAT OCHRONY WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ W POLSCE

26 kwietnia 2018 r. konferencja z udziałem Prezes IWP »

Newsletter design

Zapisz sie do newslettera Informacje o bieżących projektach, deadlinach, wydarzeniach IWP

Sonda

Czy interesuje Cię tematyka projektowania usług (service design)?

Tak
Raczej tak
Ani tak, ani nie
Raczej nie
Nie