Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

30 czerwca, już po raz dziesiąty, startuje festiwal Gdynia Design Days.

logoGDD2017.png

Jubileuszowa edycja, odbywająca się pod hasłem #sztorm, poświęcona jest kreatywnemu niepokojowi generującemu potrzebę zmian.

plakat_GDD2017.jpg

W tym roku praktyczny wymiar festiwalu, czyli wykłady i warsztaty dla profesjonalistów, podzielone zostały na specjalne bloki tematyczne: grafika, wzornictwo, Miasto+architektura, Eco i wnętrza.
4 lipca w ramach bloku wzornictwo odbędą się warsztaty „Projektowanie w pigułce”, które poprowadzi prof. Marek Adamczewski – projektant, pedagog, wykładowca podyplomowych Studiów Total Design Management IWP i Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.
Uczestnicy poznają najważniejsze etapy projektowania - od tworzenia luźnych koncepcji i zdefiniowania użytkownika, po analizę możliwości technicznych i produkcyjnych.

projektowanie_w_pigulce.jpg

Ponadto, w programie Festiwalu odbędzie się ponad 20 wystaw, warsztaty, wykłady spotkania z twórcami i ekspertami oraz projekcje filmowe. Wystawa główna „Miasto na fali” poświęcona zostanie innowacyjnym rozwiązaniom, jakie mogą zostać wdrożone w miastach w niedalekiej przyszłości.

Cały program dostępny jest na stronie gdyniadesigndays.eu.

Na warsztaty wymagana jest rejestracja.
Gdynia Design Days 2017

30 czerwca – 9 lipca 2017
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia


 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78