Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Arena DESIGN w Poznaniu

arena_2017.jpg

W dniach 14-17 marca 2017 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się 9. edycja arena DESIGN.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będą zmysły ( „Senses”). arena DESIGN podzielona jest na 3 strefy (wystawy) tematyczne: FORUM na którym odbywają się warsztaty i konferencje prowadzone przez polskich i zagranicznych ekspertów, TOP DESIGN, w której obejrzeć można wystawę finalistów konkursu TOP DESIGN award oraz EDUKACJA - miejsce prezentacji najciekawszych projektów studentów kierunków o profilu wzornictwo przemysłowe i architektura wnętrz.

Co roku do Poznania zapraszani są goście specjalni z różnych krajów świata. Gwiazdy designu omawiają w strefie FORUM trendy, problemy i możliwości jakie pojawiają się w świecie wzornictwa przemysłowego. Uczestnicy arena DESIGN mają również okazję zapoznać się z wystawami gości specjalnych, gdzie są prezentowane ich najnowsze projekty.
Wydarzenie odwiedzili jak dotąd m.in.: Inga Sempé, Edward Barber, Studio Barber & Osgerby, Brodie Neill, Sander Mulder, Grupa projektowa FRONT DESIGN - Sofia Lagerkvist, Charlotte von der Lancken, Anna Lindgren, Francois Azambourg, Karim Rashid.
W tym roku z uczestnikami areny DESIGN spotka się hindusko-szkocki duet – studio Doshi Levien z Londynu, który współpracuje m.in. z markami: Moroso, Kvadrat, B & B Italia, Cappellini, Camper, Swarovski, Galerie KREO. Doshi Levien projektują też dla muzeów
i instytucji kultury.

Wydarzenie skierowane jest do międzynarodowego grona projektantów, architektów wnętrz, studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym, producentów, firm usługowych, handlowców. Towarzyszą mu największe w kraju targi z branży meblowej - MEBLE POLSKA oraz targi wyposażenia wnętrz HOME DECOR.

źródło: materiały prasowe

Więcej >>
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78