Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Forum Dobrego Designu w Warszawie

033387_r0_940.jpg

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będą rozmawiać uczestnicy i goście IV edycji Forum Dobrego Designu, która odbędzie 7 grudnia 2016 roku w Warszawie.

W panelach dyskusyjnych wezmą udział projektanci i architekci z Polski i za granicy, odbędą się prezentacje spektakularnych projektów, a także Design po polsku - success story, czyli opowieści o Polakach i polskich markach, które podbijają świat designu.

Uczestnicy Forum będą rozmawiać m.in. o promocji polskiego wzornictwa i rzemiosła na świecie, nowym podejściu do projektowania i designu w erze wszechobecnej cyfryzacji i designie w projektach unijnych.

Wśród prelegentów będą m.in. Maja Ganszyniec, projektantka, autorka kolekcji dla marki IKEA, Michał Bańka dyrektor Departamentu Rozwoju Startupów w PARP, projektant Krystian Kowalski oraz zdobywcy nagród Designer Roku - Tomek Rygalik (Designer Roku 2015), Piotr Kuchciński (Designer Roku 2012), Bartosz Piotrowski (Designer Roku 2014) i tegoroczni laureaci nagrody - Tylko.com.

Spotkaniu będzie towarzyszyć uroczyste rozdanie nagród w szóstej edycji konkursu Dobry Design, który wyłoni najciekawsze produkty wyposażenia wnętrz.

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja. Więcej >>

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78