Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

arena DESIGN 2015 ponownie poświęcona tematyce materiałów

motyw_ad.jpg

W dniach 17-22 lutego w Poznaniu odbędzie się siódma edycja arena DESIGN, wydarzenia które jest poświęcone współczesnemu wzornictwu i architekturze, a zwłaszcza związkom szeroko pojętego projektowania z biznesem.

Tematem przewodnimponownie będą materiały, a gościem specjalnym - Studio Barber&Osgerby.  Edward Barber i Jay Osgerby to obecnie jedni z najczęściej nagradzanych i najchętniej zatrudnianych projektantów na świecie. Stworzyli kolekcje dla takich firm, jak: Vitra, B & B Italia, Venini, Cappellini, Magis, Swarovski, Established & Sons. Jednocześnie projektują jednorazowe, unikalne produkty dla osób prywatnych i miejsc publicznych.

Jak co roku, arena DESIGN zostanie podzielona na 5 stref tematycznych, skierowanych do różnych grup odbiorców. W ramach strefy FORUM uczestnicy wysłuchają wykładów ekspertów, wzrośnie też liczba warsztatów, które podczas ubiegłej edycji cieszyły się ogromną frekwencją. W strefie TOP DESIGN zobaczyć można będzie finalistów i laureatów konkursu o tym samym tytule. Strefa EDUKACJA to prezentacja osiągnięć uczelni wyższych o profilu artystycznym i projektowym, w strefie KTREATYWNI projektanci i biura projektowe przedstawiają swoje portfolio. Strefa INNOWACJE to oferta usług, narzędzi i produktów służących do projektowania.

Partnerem strategicznym Arena Design 2015 jest Pfleiderer.

Więcej na: www.arenadesign.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78