Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

The Spirit of Poland - otwarty nabór dla projektantów i producentów

the_spirit.jpg

Z inicjatywy THE SPIRIT OF POLAND we współpracy z Culture.pl odbędą się dwie wystawy w Brazylii. Pierwsza z nich prezentowana będzie w trakcie DW! São Paulo Design Weekend, kolejna w listopadzie 2014 w Muzeum Narodowym w Brasilii.

Do 26 maja2014 trwa OPEN CALL dla projektantów i producentów chcących wziąć udział w naborze do tegorocznego programu.

The Spirit of Poland to wspólna inicjatywa projektantów i założycieli polskich marek, której głównym celem jest ukazanie potencjału polskich projektów na forum międzynarodowym i wspieranie polskich marek we wchodzeniu na nowe rynki.

Cykl The Spirit of Poland to wystawy i wydarzenia towarzyszące, podczas których spotyka się młode pokolenie twórców i gdzie design staje się elementem promocji polskiej kreatywności. Pierwszym z serii wspólnych przedsięwzięć, zorganizowanym dzięki współpracy projektantów z Ambasadą RP w Japonii, był udział The Spirit of Poland w Tokyo Designers Week 2010. Dzięki wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza wystawa miała swoją kontynuację w 2011 w trakcie 100% Design w Londynie oraz Tokyo Designers Week. Zeszłoroczna odsłona The Spirit of Poland miała miejsce w Brazylii podczas DW! São Paulo Design Weekend.

Warunkiem, jaki powinien spełniać wystawca to posiadanie w portfolio produktów o wysokiej wartości wzorniczej, dostępnych aktualnie na rynku. Organizatorzy chcą, aby firmy obecne na wystawie prezentowały ciekawy model biznesowy lub ciekawą historię rozwoju tak, aby na tej podstawie ułożyć narrację całości, pokazując zróżnicowane podejście wszystkich marek.

Źródło: materiały organizatorów

Szczegółowe informacje >>

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78