Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

W styczniu w Kolonii odbędą się Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz Imm Cologne

indeks_2.jpgW styczniu w Kolonii w Niemczech po raz 65. odbędą się Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz Imm Cologne.

To jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w dziedzinie projektowania wnętrz. Równolegle z targami na terenach wystawienniczych odbędą się Living Interiors - wystawa łazienek, podłóg, ścian i oświetlenia.
W zeszłym roku na targach było obecnych ponad 1 100 wystawców z całego świata, w tym z Polski – 16. Odwiedziło je ponad 140 000 gości ze 137 krajów.
Co roku Imm Cologne otwierają rok targowy w branży meblarskiej. Będą nie tylko okazją dla wystawców do nawiązania kontraktów biznesowych, ale też do poznania najnowszej oferty wiodących marek i trendów w wyposażeniu wnętrz na nadchodzący sezon. Targi będą podzielone na strefy tematyczne – m.in. Global Lifestyles, Design Talent, Comfort, Smart, Prime, Pure, Pure Village, Sleep oraz Pure Editions. Aby ułatwić odwiedzającym poruszanie się po terenie targów i odnalezienie szczególnie interesujących wystawców, w osobnych halach znajdą się np. meble tapicerowane, stoły i krzesła czy wyposażenie sypialni, organizatorzy zaplanowali również miejsca do prezentacji innowacyjnych koncepcji i idei, młodych marek i projektantów.

Tak, jak w poprzednich latach targom towarzyszyć będzie bogaty program imprez – od wystaw, pokazów trendów, konkursów, po seminaria, spotkania biznesowe i tematyczne poświęcone poszczególnym sektorom.
W tym roku w targach weźmie udział 15 wystawców z Polski, m.in. Meble Vox i Zieta Prozessdesign.

imm cologne 2014
Kolonia
13-19.01.2014

targi_imm_3.png

 źródło: imm cologne

targi_imm_2.png

 źródło: imm cologne

targi_imm7.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 źródło: imm cologne

 


Więcej >>


 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78