Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Spotkanie z New Connect w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym Fundacji UAM

Poznański Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM organizuje spotkanie z New Connect. Spotkanie jest dedykowane osobom, które mają firmę, zespół, nowe pomysły na rozwój, ale brakuje im kapitału. Jedną z możliwości jest wejście na New Connect.

26-go listopada uczestnicy spotkania dowiedzą się:

  • jak przygotować prezentację, która będzie doskonałą wizytówką firmy,
  • jak i dlaczego warto wybrać autoryzowanego doradcę,
  • czy zdecydować się na ofertę prywatną czy publiczną,
  • dlaczego warto rozważyć współpracę z ekspertami, którzy zadbają o wizerunek firmy,
  • jak przygotować dokument dopuszczeniowy,
  • jakie obowiązki wynikają z wejścia na NewConnect,
  • a przede wszystkim – dlaczego warto wystartować.

Spotkanie z NewConnect to już kolejne z cyklu wydarzeń organizowanych przez Poznański Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM i dedykowanych przedsiębiorcom z Wielkopolski.

NewConnect to rynek dla niewielkich, dynamicznie rozwijających się firm z jasną strategią rozwoju – które niezależnie od długości swojej historii i poziomu osiąganych przychodów – dla dalszego rozwoju potrzebują zastrzyku kapitału w wysokości do kilkudziesięciu milionów złotych. Rynek akcji działa od 2007 r. Został utworzony przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie w formie alternatywnego systemu obrotu (ASO) z przeznaczeniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, znajdujących się na różnych etapach rozwoju i działających w bardzo różnych branżach. Szczególnie pożądane są tu spółki innowacyjne, nowych technologii, jednakże w gronie emitentów rynku znajdują się również spółki prowadzące działalność w bardzo tradycyjnych sektorach gospodarki.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza to pierwszy w Polsce park naukowo-technologiczny, w którym stworzono unikatowe na skalę regionu warunki dla współdziałania świata nauki z gospodarką, poparte kompleksową ofertą wsparcia dla przedsiębiorstw z całego kraju.
Rejestracja na stronie Parku: http://www.ppnt.poznan.pl/index.php/pl/.

Kontakt: Krystian Zaremba: krystian.zaremba@ppnt.poznan.pl, tel.: 61/622 69 26

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78