Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Projekty laureatki tytułu Designer Roku 2013 Joanny Leciejewskiej na targach BATIMAT w Paryżu

joa_2.jpg

fot. Profile Vox

W dniach 4-8 listopada br. w Centrum Wystawienniczym Paris Nord Villepinte w Paryżu odbywają się Międzynarodowe Targi Budownictwa BATIMAT – jedno z najważniejszych wydarzeń branży budowlanej tego roku. Targi Batimat to miejsce prezentacji innowacji produktowych i technologicznych w branży budowlanej oraz najnowszych trendów w projektowaniu i architekturze.

Podczas targów firma Profile Vox zaprezentuje nowe produkty: Kerradeco – okładziny ścienne i Kerrafront – system okładzin elewacyjnych. Autorką kolekcji okładzin Kerrafront – WoodDesign jest Joanna Leciejewska, tegoroczna zdobywczyni tytułu Designer Roku 2013 przyznawanego przez prezesa IWP. Projektantka jest również autorką ekspozycji, na której będą prezentowane produkty Profile Vox.
Kerradeco i Kerrafront to modułowe okładziny wykonane z tworzywa sztucznego o fakturalnej powierzchni, pokryte wysokiej jakości zadrukiem, dającym złudzenie przestrzenności. Okładziny umożliwiają szybką zmianę aranżacji we wnętrzach, a ich modułowy charakter pozwala na układanie większych wzorów.

Więcej >>

JOA_1.jpg

fot. Profile Vox

JOA_razem_z_JANEM_LOBA_1.jpg

fot. Profile Vox

JOA_razem_z_JANEM_LOBA_3.jpg

fot. Profile Vox

JOA_razem_z_JANEM_LOBA_2.jpg

fot. Profile Vox

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78