Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Konkurs H&M i Elle "Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik" został rozstrzygnięty

h_m_plakat_internet.jpg

Znamy zwyciężczynię konkursu ogłoszonego przez H&M oraz Elle "Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik". Jest nią Malwina Mąka, studentka IV roku wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej.
Uczestnicy konkursu mieli odnieść się projektowo do zagadnienia “Współczesny Nomada / Współczesny Osadnik” w formie przestrzennej instalacji, inspirowanej dwoma trendami społecznymi - człowieka Nomady i człowieka Osadnika. Zadaniem konkursowym było zaprojektowanie wnętrza pawilonu wystawowego o powierzchni 15 m2, który miał być mieszkaniem współczesnego Nomady/Osadnika. Wnętrze miało odpowiadać na aktualne trendy społeczne, ekonomiczne, rozwój nowych technologii, które przekładają się i wpływają na tryb życia, potrzeby i tempo życia współczesnego Nomady.
Konkurs skierowano do projektantów, architektów wnętrz, architektów, studentów szkół artystycznych i projektowych - w konkursie mogli brać udział również pasjonaci wzornictwa i architektury. Jury, w którym zasiadali Ewa Trzcionka, Gosia i Tomek Rygalik, Małgorzata Szczepańska, Edgar Bąk, Agnieszka Jacobson Cielecka oraz Dyrektor Kreatywna IWP - Katarzyna Rzehak wybrało zwycięski projekt spośród 86 nadesłanych prac. Nagrodą jest realizacja instalacji i jej ekspozycja w przestrzeni publicznej na terenie Warszawy, Poznania lub Krakowa oraz 10 000 zł.

IWP objął konkurs patronatem.

MALWINA_MAKAmini.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. zwycięski projekt Malwiny Mąki,

Więcej >>

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78