Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Polsko - Niemieckie Warsztaty Innowacji

Miasto Stołeczne Warszawa oraz International Design Center (IDZ) z Berlina zapraszają duże i średnie przedsiębiorstwa w Polsce do udziału w warsztatach metodą DESIGN THINKING. „DROGA DO ROZWOJU”, które odbędą się 12 września 2013 roku w w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie.

Warsztaty IDZ to jednodniowe sesje współpracy między przedstawicielami wybranego polskiego przedsiębiorstwa z ekspertem designu z Berlina. Członkowie interdyscyplinarnego zespołu, przy wykorzystaniu metodologii, jak np. ko-kreacja, czy design thinking, skupią się na diagnozie i zdefiniowaniu wyzwań firmy uczestniczącej, oraz np. wyzwaniach branżowych. Warsztaty IDZ mają wg organizatorów dać firmom możliwość, aby przyjrzeć się swoim wyzwaniom z nowej, świeżej perspektywy, nawiązać kontakt z ekspertami berlińskiej gospodarki designu, skorzystać ze strategicznej wiedzy i doświadczeń niemieckich doradców, pokonać bariery związane z różnicami kulturowymi, językiem oraz różnicami rynków na jakich uczestnicy warsztatów działają, a także stworzyć gospodarczą wartość dodaną.

W warsztatach uczestniczyć będą eksperci designu z Berlina, od lat z sukcesem prowadzący swoje biura doradcze oraz projektowe. Do współpracy zapraszane są średnie i duże przedsiębiorstwa, które pragną znaleźć współczesne rozwiązania na wyzwania w zakresie strategii wzrostu konkurencyjności, rozwoju marki i nowych produktów oraz sposobów umocnienia pozycji zarówno na rynkach wewnętrznych, jak i międzynarodowych.

Więcej >>

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78