Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Targi Interiors&Design w Warszawie

002_interiors.jpg

Podczas targów Interiors & Design, które odbędą się w dniach 10-12 września w Warszawie, wystawcy zaprezentują najnowsze trendy i technologie w wyposażeniu i wykończeniu wnętrz. Program targów obfituje także w panele dyskusyjne, m.in. o przyszłości architektury i polskiego wzornictwa.

To pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design Warsaw 2013. Podczas trzech dni w warszawskim Centrum EXPO XXI swoje produkty i rozwiązania przedstawią m.in. producenci oświetlenia, mebli, podłóg i schodów. Swoją obecność potwierdzili już wystawcy m.in. z Czech czy Malty, którzy poszukują w Polsce przedstawicieli i dystrybutorów. Bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące dyskusje i pokazy.

Motywem przewodnim pierwszego dnia targów będzie „Design we wnętrzach”. Współpraca polskich przedsiębiorców z designerami – a raczej jej brak - będzie tematem dyskusji organizowanej przez Creative Poland. Gościem specjalnym debaty będzie Ake Rudolf, koordynator projektów z International Design Center Berlin.
Ciekawie zapowiada się debata „Śmierć architektury?”, którą 10 września organizuje Sztuka Architektury - grupa portali tematycznych skierowanych do architektów, projektantów wnętrz i architektów krajobrazu. Wezmą w niej udział prof. Marta Leśniakowska z Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk, a także przedstawiciele renomowanych polskich biur architektonicznych: JEMS Architekci, APAKA oraz Stelmach i Partnerzy.
„Inteligentne i ekologiczne wnętrze” będzie hasłem drugiego dnia imprezy. Firma Fibaro odpowie wtedy m.in. na pytanie czy „Istota inteligentnego budynku to standard przyszłości, czy już norma w dzisiejszym budownictwie ?”. Trzeci dzień Interiors & Design poświęcony będzie Warszawie jako jednemu z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Europie dla inwestycji komercyjnych. Tego dnia inwestorzy i deweloperzy będą się mogli m.in. dowiedzieć jakich błędów nie popełnić przy budowaniu nowej siedziby.
Przez wszystkie trzy targowe dni będzie można obserwować Mazowieckie Zawody Płytkarzy oraz pokazy autoryzowanych fachowców firmy Atlas.
Równocześnie z Interiors & Design Warsaw 2013 w dniach od 10 do 12 września odbędą się targi Warsaw Build 2013, Windows & Doors Warsaw 2013 oraz Certiba 2013.

Targi Interiors & Design organizuje firma Lentewenc, która jest polską spółką-córką ITE Group.

Więcej >> 
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78