Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

7. edycja "Collective Design" w Gdańsku

CollectiveDesign_logo.jpg

Gdański Starter organizuje siódmą edycję projektu Collective Design. Collective Design to wspólna prezentacja projektantów, producentów oraz kreatywnych osób związanych z szeroko pojętym designem. Jest to inicjatywa stworzona z myślą o promocji utalentowanych projektantów i prezentacji ich unikatowych wyrobów szerokiemu gronu odbiorców. Tym razem termin wydarzenia zbiegnie się z zakończeniem Jarmarku Św. Dominika, który co roku przyciąga do Gdańska tysiące turystów.Partnerem przedsięwzięcia jest Instytut Kultury Miejskiej i właśnie tam będzie miała miejsce ta kilkudniowa ekspozycja.

Poprzednia, szósta edycja Collective Design miała miejsce w maju br., podczas 3. Targów Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN w AMBEREXPO i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Twórcy mogą swoje wyroby prezentować bezpłatnie, od czwartku 15 do niedzieli 25 sierpnia, w godzinach 10 – 18 w Gdańsku przy ul.Długi Targ 39/40.

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie: http://kreatywnygdansk.pl/artykuly/7-edycja-collective-design.html Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 22 lipca.

źródło: informacja prasowa

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78