Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Program Edukacyjny "Warsztaty Wyobraźni"

aw_kwadrat.jpg

Portal exspace.pl wprowadza w życie długofalowy, interdyscyplinarny Program Edukacyjny „Warsztaty Wyobraźni”. Celem „Warsztatów Wyobraźni” jest kształtowanie osobowości i postawy otwarcia na świat nowego pokolenia, które będzie świadomym partnerem dla designerów. Przyszłych pracowników firm, którzy będą rozumieć, jak ważna jest współpraca z designerami na każdym etapie budowania wizerunku firmy.

Głównym celem zajęć zawsze będzie zaprojektowanie czegoś: stoiska targowego , elementów identyfikacji wizualnej firm, przedmiotów codziennego użytku. „Warsztaty Wyobraźni” stworzyli architekci i pedagodzy z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Odbyły się już pierwsze zajęcia Programu Edukacyjnego pt. „ Sześcioletni designerzy”. Głównym celem zajęć było zaprojektowanie stoiska targowego dla fikcyjnej firmy Motylek. Relacje z zajęć wprowadzania nowych pojęć dostępne są na portalu Exspace.pl w dziale Programy Edukacyjne.

Program będzie realizowany równolegle w szkołach podstawowych, gimnazjach i liceach od września 2013 roku. Zajęcia zaczynamy z pierwszą klasą w każdej z wybranych szkół i będziemy z dziećmi i młodzieżą przez wszystkie ich lata nauki. Już jesteśmy ciekawi jak nasi sześcioletni designerzy z Białej Podlaskiej będą projektować stoiska dla tej samej firmy za trzy lata.

źródło: www.exspace.pl

4_Martynka_Zubkowicz_Kubu___Andrzejak234.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. exspace.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78