Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

5. edycja arena DESIGN w Poznaniu w dniach 5 - 8 marca 2013

arena_design_logo_RGB.jpgMotywem przewodnim wydarzenia arena DESIGN 2013 jest ERGONOMIC DESIGN - projektowanie w służbie człowiekowi, czyli design wygodny i dostosowany do potrzeb użytkowników.

Arena DESIGN składa się z 5 stref – Top Design – konkurs TOP DESIGN award ma na celu promocję innowacyjnych rozwiązań projektowych oraz firm inwestujących w dobre wzornictwo. Produkty nominowane do finału konkursu TOP DESIGN award prezentowane są podczas wydarzenia arena DESIGN w ramach specjalnej wystawy.
arena DESIGN to miejsce interaktywnych spotkań. W strefie Forum projektanci, producenci, a także entuzjaści wzornictwa przemysłowego będą mogli wysłuchać wykładów autorytetów oraz wziąć udział w dyskusji. W Strefie Kreatywni prezentowana jest oferta instytucji i stowarzyszeń, a także profesjonalistów – biur projektowych i pracowni. Jest to również przestrzeń prezentacji twórczości młodego pokolenia projektantów. To galeria możliwości, jakie oferuje producentom wzornictwo przemysłowe. Strefa Edukacja jest miejscem promocji na arenie biznesowej, a także prezentacji dotychczasowych osiągnięć szkół wyższych, kształcących adeptów wzornictwa przemysłowego i architektury. Innowacje to nowa strefa wydarzenia arena DESIGN – przeznaczona dla nowoczesnych materiałów oraz rozwiązań technologicznych dla projektantów.
Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą projektantki ze szwedzkiej grupy Front Design.

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Więcej informacji: www.arenadesign.pl

źródło: materiały prasowe

nawwwblue.jpg

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78