Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Human Tech Art - cykl spotkań z autorami projektów powstałych przy użyciu nowych technologii

humantechart_logo.pngWe wtorek 26 lutego br. w kawiarni Hoża 51 w Warszawie odbędzie się spotkanie Human Tech ART poświęcone niestandardowym projektom, powstałym przy użyciu nowych technologii.

Human Tech Art to cykl spotkań z twórcami, projektantami i pionierami, dla których narzędziem i tworzywem są wynalazki ery cyfrowej. Spotkania poruszają kilka tematów: technologie, interakcje człowiek-komputer, humanizm, interfejsy użytkownika, prototypowanie, projektowanie, sztukę, instalacje i happeningi.
Na każdym spotkaniu organizatorzy postarają się zaprezentować kilka ciekawych lub zaskakujących projektów z różnych dziedzin tematycznych, stworzonych przy użyciu lub wsparciu nowoczesnej technologii.
Podczas najbliższego spotkania kolektyw panGenerator zaprezentuje koncept „Gra Nie-Video” . Z kolei Paweł Surgiel zaprezentuje „ Święty Graal interfejsów dotykowych” – Stolik Multimedialny.

Spotkanie odbędzie się w kawiarni Hoża 51 w centrum Warszawy o godz. 19:00. Po prezentacjach projektów zaplanowano networking, testy prototypów i rozmowy z prezenterami.

Więcej informacji na HumanTechArt.pl .
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78