Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Polska jest oficjalnym gościem 11. edycji DMY International Design Festival

dmylogo.jpg

W dniach od 5 do 9 czerwca 2013 roku polscy projektanci, szkoły wyższe i przedsiębiorstwa związane z branżą wzornictwa zaprezentują międzynarodowej publiczności nowatorskie pomysły, prototypy oraz rozwój i procesy produkcji.

Organizatorzy zapraszają polskich projektantów, przedsiębiorstwa i instytucje do indywidualnego ubiegania się o uczestnictwo w festiwalu.

DMY International Design Festival to najważniejszy niemiecki festiwal wzornictwa, który prezentuje nowe trendy, koncepcje wyznaczające kierunki rozwoju współczesnego wzornictwa projektowego. Co roku festiwal odbywa się na powierzchni ponad 14.000 m², w hangarach na terenie dawnego lotniska Tempelhof w Berlinie, gdzie prezentuje się ponad 700 wystawców z 30 państw. Festiwal odwiedza każdorazowo ponad 30.000 potencjalnych klientów oraz osób zainteresowanych tematyką dizajnu.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu Polska została zaproszona do organizacji Polish Design Focus – wydarzenia prezentującego wybranych polskich projektantów, zespoły, szkoły projektowania, firmy i instytucje związane z designem.

Rejestracja online potrwa do 31 marca 2013.

Więcej informacji i rekrutacja: www.dmy-berlin.com , www.polnischekultur.de
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78