Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

MAISON ET OBJET w Paryżu

mo_collection.jpg

 

 

 

 

 

W styczniu będzie miało miejsce kolejne ważne wydarzenie dla branży mebli i wyposażenia wnętrz - targi Maison & Objet w Paryżu.

W dniach 18 - 22 stycznia 2013 roku w Parc des Expositions w Paryżu odbędą się Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Mieszkań - Maison &Objet. To podobnie jak IMM Cologne wiodące światowe targi poświęcone wyposażeniu wnętrz: meblom, akcesoriom i tkaninom. Jak co roku na 24 hektarowym centrum wystawowym zgromadzą około 3 000 wystawców z całego świata oraz przyciągną dziesiątki tysięcy zwiedzających. Maison & Objet to miejsce prezentacji trendów, nowości rynkowych, nowych firm i nazwisk projektantów. Oferta wystawców jest wszechstronna - od mebli i aranżacji butików i ogrodów, przez wyposażenie łazienek i oświetlenie po tkaniny, zastawy stołowe i artykuły dekoracyjne.

Wśród licznych wydarzeń towarzyszących, odbędzie się również konferencja poświęcona polskiej branży meblarskiej, w której weźmie również udział jako prelegentka dyrektor promocji IWP Katarzyna Rzehak.

Organizatorem imprezy jest SAFI (Salons Francais et Internationaux).
 

Więcej >>
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78