Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz IMM w Kolonii

coarse.jpegW dniach 14 - 20 stycznia 2013 r. w Kolonii odbędą się Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz (IMM).

Wydarzeniu towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Mebli Kuchennych i Wyposażenia Kuchni – LivingKitchen. To obecnie jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych branży wyposażenia wnętrz. IMM odbywają się na 270 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej ogromnego centrum targowego Koelnmesse. W 2012 roku udział w targach wzięło około 1.200 wystawców z 54 krajów. W tegorocznych targach weźmie udział kilkanaście firm z Polski.
Zarówno dla klientów, jak i  producentów, to czołowe miejsce by poznać najnowsze światowe trendy, technologie i rynkowe nowości w branży mebli i wyposażenia wnętrz. W poszczególnych sekcjach tematycznych wystawcy zaprezentują prócz mebli m.in. innowacyjne materiały, akcesoria kuchenne, czy urządzenia elektryczne. Targi IMM to miejsce, gdzie szerokim kręgom odbiorców mogą się zaprezentować młodzi projektanci i firmy. Dla wystawców to również ważna platforma biznesowa dająca unikalną możliwość spotkania kupujących z wszystkich kluczowych rynków zbytu, poznania wiodących światowych producentów oraz projektantów, a także zwiększenia swojego potencjału rynkowego.
Targom towarzyszyć będzie bogaty program wydarzeń towarzyszących odbywających się na terenie Kolonii – zarówno dla zwiedzających, jak i wystawców - od wystaw, prezentacji trendów i nagród, do wydarzeń biznesowych, czy wycieczek z przewodnikiem. Podczas tegorocznych Targów IMM, 15 stycznia odbędzie się konferencja „Created in Poland” – jakość, wzornictwo i atrakcyjne ceny, poświęcona rozwojowi polskiego przemysłu meblarskiego. Podczas konferencji Dyrektor Promocji Instytutu Wzornictwa Przemysłowego - Katarzyna Rzehak zaprezentuje wykład poświęcony współczesnym polskim ikonom i bestsellerom wśród mebli.

Więcej: www.imm-cologne.com

originalPreviewJW.jsp.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. materiały prasowe IMM Cologne
 

imm_kolonia.png

 

 

 

 

 

 

 

 fot. materiały prasowe IMM Cologne

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78