Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Warsztaty szkoleniowo-doradcze z zakresu praktycznego wykorzystania metody Zarządzania Wzornictwem (Product Design Management)

Logo.pngBezpłatne warsztaty szkoleniowo-doradcze, które zostaną przeprowadzone w ramach projektu CEBBIS przeznaczone są dla przedstawicieli przedsiębiorstw z różnych branż, zainteresowanych wykorzystaniem metody Zarządzania Wzornictwem.

Jednym z celów warsztatów jest wykorzystanie specjalistycznych narzędzi informatycznych do przyspieszenia wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Organizatorem warsztatów Metody Zarządzania Wzornictwem Product Design Management jest Agencja Rozwoju Przemysłu SA, która jest partnerem projektu europejskiego pt. „CEBBIS – Branżowe Wsparcie Innowacyjności w Europie Środkowej” współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Przedsięwzięcie jest realizowane przez 11 instytucji partnerskich pochodzących z 7 krajów środkowoeuropejskich (Austria, Czechy, Niemcy, Polska, Słowenia, Węgry, Włochy).
Projekt CEBBIS ma na celu lepsze wykorzystanie potencjału i możliwości innowacji, jakie tkwią w większości przedsiębiorstw poprzez ułatwienie im dostępu do nowych narzędzi informatycznych umożliwiających opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w przemyśle – szybciej i niższym kosztem. Jednocześnie w wyniku prowadzenia działań pilotażowych zakłada się intensyfikację współpracy przedsiębiorstw z sektorem B+R.

Jednodniowe, bezpłatne warsztaty szkoleniowe odbędą się w dniu 5 grudnia 2012 r. (środa) w godzinach 11.00-15.00, w Bydgoszczy.
Zgłoszenia są przyjmowane do 20 listopada 2012 r.(wtorek) do godziny 24.00

Więcej informacji >>

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78