Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Zbliżają się kolejne targi ORGATEC w Niemczech w Kolonii.

pic.php.jpgW dniach 23 – 27 października 2012 w Kolonii, pod hasłem „Nowoczesne środowisko pracy” odbędą się największe na świecie, międzynarodowe targi mebli biurowych i wyposażenia biur ORGATEC.

Tegoroczna impreza poświęcona będzie idei nowoczesnego biura, kształtowanego przez nowe struktury komunikacji, współpracy, postęp technologiczny i zmiany demograficzne. Na targach ORGATEC prezentowane będą nie tylko rozwiązania dla nowoczesnych biur, ale również raporty, międzynarodowe przykłady najlepszych praktyk i światowe trendy.
Nowoczesne miejsce pracy, oświetlenie, akustyka, nowe technologie – to główne strefy, w których zaprezentują swoje produkty wystawcy z całego świata.
W tym roku swoją ofertę przedstawi jedenastu wystawców z Polski. Na stoiskach zobaczyć będzie można ofertę polskich producentów taką jak krzesła i fotele biurowe (MJ Design, Bejot, Mega System Sp. z o.o., Noti (Balma Design), Nowy Styl Sp. z o.o., Sella ) czy systemy biurowe (Balma S.A., Biuro-Serwis Sylwester Pawłow, Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o., Ultra Plus, PROFIm Sp. z o.o.). Wszyscy wystawcy z Polski mają swoje stanowiska w halach targowych 7, 9, 10.
Targi odbywają się w cyklu 2-letnim. W 2010 roku na powierzchni 105.000 m2 wystawiło się ponad 600 producentów z 41 krajów. Targi odwiedziło ponad 61 tysięcy osób.

originalPreviewJW.jsp.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


fot. materiały prasowe ORGATEC

rrr.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 fot. materiały prasowe ORGATEC

pr.jpg

 

 

 

 

 

 

 
fot. materiały prasowe ORGATEC

wwwww.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


fot. materiały prasowe ORGATEC

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78