Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Międzynarodowy konkurs „Zaprojektuj rower i pokaż go światu”

Organizatorzy konkursu Zaprojektuj rower i pokaż go światu - Targi Kielce oraz Design Centrum Kielce, jeszcze tylko do końca sierpnia czekają na projekty rowerów miejskich, sportowych, turystycznych, poziomych oraz dla niepełnosprawnych. Projekty powinny prezentować innowacyjne rozwiązania w sposobie poruszania się na rowerze, nowe formy oraz ciekawe rozwiązania techniczne.

Projekt, który zwycięży zostanie zaprezentowany podczas największych w Polsce, III Międzynarodowych Targach Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO. Najlepsze autorskie projekty zostaną również przedstawione przedsiębiorcom i producentom obecnym na targach z możliwością ich licytowania i szansą późniejszego wdrożenia.

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do studentów i absolwentów Wzornictwa Przemysłowego, wyższych uczelni z kierunków projektowania oraz kierunków inżynierskich, ale także projektantów prowadzących niezależną działalność oraz hobbystów i wszystkich zainteresowanych branżą. W konkursie mogą być zaprezentowane również prace i projekty archiwalne np. prace magisterskie, dyplomowe, projekty semestralne nie starsze niż z 2005 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem strony internetowej konkursu na adres do 31 sierpnia 2012 r.
Więcej informacji o konkursie >>
 

rower_konkurs.jpg

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78