Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Konkurs Magazynu OFFICE - Zaprojektuj Miejsce do Pracy Kreatywnej

headerkonkurs.jpg

Magazyn OFFICE ogłosił konkurs na Zaprojektowanie Miejsca do Kreatywnej Pracy.

Konkurs skierowany jest do młodych projektantów, architektów, designerów, a w szczególności studentów wzornictwa i architektury.
Celem Konkursu jest promocja twórczości studentów kierunków architektonicznych i innych pokrewnych kierunków, aktywizacja środowiska studenckiego oraz promocja polskiego designu.
 

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu wolnej przestrzeni o powierzchni 25 m2 (5 x 5 m), w biurze typu open space. Uczestnicy konkursu powinni zaprojektować w niej miejsce do kreatywnej pracy w grupie projektowej. Organizatorzy konkursu przypominają, że miejsce takie wymaga elementów wyposażenia, które pozwolą nie tylko na pracę przy biurkach. Ma ono pobudzać kreatywność i sprzyjać burzy mózgów. Zwracają również uwagę na wykorzystanie nowinek technologicznych, jak i najprostszych rozwiązań pozwalających na stworzenie i przekazanie pomysłu.
Propozycje powinny charakteryzować się łatwością realizacji, walorami ergonomicznymi oraz unikalną formą.

Zwycięzca konkursu otrzyma pufę Sitag SITI - producenta, który w tym roku kolejny raz otrzymał nagrodę Red Dot Design Award. Dwie prace wyróżnione przez jury oraz praca, która otrzyma najwięcej "Lubię to!" na profilu Facebook, zostaną opublikowane w Magazynie Office.

Prace należy przesyłać do 29 lipca 2012.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane podczas Seminarium Innowacyjne Biuro 2012, które odbędzie się we Wrocławiu 7 sierpnia 2012

Więcej informacji >>

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78