Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Czwarta edycja „Dizajnu udomowionego” we Wrocławiu

„Dizajn udomowiony” to wydarzenie, podczas którego klienci, architekci i projektanci będą mogli zapoznać się z najnowszymi, często premierowymi produktami marek reprezentowanych na terenie galerii.

DU_2012_02-530x247.jpgBędą to zarówno produkty, które prezentowano w tym roku po raz pierwszy na targach w Poznaniu czy w Mediolanie, duże marki, dysponujące znacznymi środkami jak również te małe, dopiero debiutujące na rynku. Będzie to także okazja do spotkania z przedstawicielami firm z branży wyposażenia wnętrz i projektantami.
W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 3500 osób. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, obok prezentacji nowości w programie „Dizajnu udomowionego” znajdzie się miejsce na dodatkowe wydarzenia, ekspozycje i prezentacje. 31 maja, jeszcze przed rozpoczęciem "Nocy z Dizajnem", przedstawiciele firm, handlowcy, projektanci i architekci oraz przedstawiciele mediów będą mogli wziąć udział w konferencji „Marketing w branży wyposażenia wnętrz” organizowanej przez Galerię Wnętrz DOMAR, a odbywającej się na terenie Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

„Polskie Red Dot” to prezentacja polskich produktów wnętrzarskich nagrodzonych dotychczas prestiżową międzynarodową nagrodą Red Dot. Interesująca zarówno dla młodych projektantów, jak i dla przedstawicieli branży może być druga z planowanych ekspozycji – pokazująca wyniki projektu „NowaFORMA. Swarzędz 2011”, w którym to firmy z regionu Swarzędza, znanego zagłębia meblarskiego, współpracowały z młodymi projektantami przy tworzeniu nowych wzorów mebli.

Mieszkańcy Dolnego Śląska po raz pierwszy będą mieli także okazję zobaczyć specjalną edycję wystawy „Must have from Poland”. Pierwsza edycja tego przeglądu polskiego wzornictwa miała miejsce na Łódź Design Festival 2011, druga na targach Salone Internazionale del Mobile 2012 w Mediolanie. W Galerii Wnętrz Domar będziemy można zobaczyć wybrane projekty z obu edycji „must have”, przede wszystkim meble i różnego rodzaju elementy wyposażenia wnętrz. Na wystawie zaprezentowane zostaną m.in. produkty takich marek jak Amica, Paged Meble, Terma Technologie, Kafti, Tabanda, Miuki, Trzy Myszy czy Wydawnictwo Dwie Siostry.

Podczas wydarzenia „Dizajn udomowiony” będzie można również zobaczyć efekty projektu kreatywnego zrealizowanego we Wrocławiu przy wsparciu firmy Bosch - „Stoły za 100 zł”.

Wydarzenie rozpocznie się „Nocą z dizajnem” – 31 maja 2012 r. Podobnie jak rok temu będzie to spotkanie szefów i managerów polskich firm meblarskich, uznanych projektantów mebli, przedstawicieli mediów.

"Dizajn udomowiony" odbędzie się w dniach: 31 maja do 30 czerwca 2012 r. we Wrocławiu.

Więcej informacji >> www.domar.pl
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78