Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Konferencja "Postaw na dizajn" we Wrocławiu

„Postaw na dizajn. Marketing w branży wyposażenia wnętrz” – pod takim tytułem Galeria Wnętrz Domar oraz wrocławska Akademia Sztuk Pięknych organizują konferencję, która odbędzie się 31 maja na terenie ASP.

Konferencja adresowana jest do managerów i specjalistów z dziedziny marketingu, zwłaszcza związanych z branżą wyposażenia wnętrz, projektantów wzornictwa, architektów, studentów projektowania i marketingu oraz wszystkich zainteresowanych tą tematyką.
Podczas trzech bloków tematycznych – Rynek i konsument, Wzornictwo i produkt oraz Komunikacja uczestnicy konferencji - zaproszeni do udziału naukowcy, specjaliści, przedstawiciele instytucji badawczych, firm i mediów przedstawią swoje doświadczenia w wykorzystaniu wzornictwa, jako narzędzia tworzenia przewagi konkurencyjnej, zaprezentują studia przypadków polskich i działających na terenie naszego kraju firm oraz dane z badań rynku.

Wśród prelegentów znajdą się m. in. prof. Michael Fleischer, specjalista w zakresie communication design, Michał Dróżdż, dyrektor Działu Badań i Rozwoju Produktów Zelmer, Joanna Albin, brand manager kanałów telewizyjnych Kuchnia.tv oraz Domo+, Julitta Maciejewska-Walczak, dyrektor marketingu firmy Paged Meble oraz Anna Wróblewska, design management konsultant, pełnomocnik ds. rozwoju firmy Meble Vox, Renata Kalarus, projektantka oraz właścicielka studia METAFORMA.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować za pośrednictwem strony www.domar.pl

Konferencja  jest jedną z imprez towarzyszących czwartej edycji akcji „Dizajn udomowiony” (31 maja-30 czerwca 2012 r.).
Data: 31 maja 2012 r., start godz. 9:00
Miejsce: Akademia sztuk Pięknych we Wrocławiu, ul. Plac Polski ¾, Aula

Szczegóły >>
 

Zaproszenie_KONFERENCJA1.jpg
 

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78