Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

PARP organizuje cykl wizyt studyjnych w ramach kampanii „Świat potrzebuje Twoich pomysłów”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w dniu 8 maja br. zorganizowała wizytę studyjną dla przedsiębiorców, pracowników przedsiębiorstw, przedstawicieli świata nauki oraz dziennikarzy na terenie Warszawy i Starych Babic w Instytucie Technologii Elektronowej, który jest wiodącym polskim ośrodkiem naukowym w dziedzinie mikro- i nanotechnologii półprzewodnikowej oraz INRAMET produkującej specjalistyczny sprzęt pomiarowy do badań optoelektronicznych urządzeń obrazujących (kamery termowizyjne, kamery CCD/ICCD, przyrządy noktowizyjne, dalmierze laserowe)oraz stymulatorów komputerowych. Zapoznano się również z ofertą Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Tematem przewodnim była elektronika.

Cykl 20 wizyt studyjnych dla przedsiębiorców i przedstawicieli mediów realizowany jest przez Departament Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacyjności Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach ogólnopolskiej kampanii „Świat potrzebuje Twoich pomysłów”. Wizyty organizowane są na terenie innowacyjnych przedsiębiorstw, parków technologicznych, inkubatorów i jednostek naukowych.

Więcej informacji na stronach Portalu Innowacji www.ppp.pi.gov.pl oraz w portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/innowacyjnosc.
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78