Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Druga edycja Targów Designu & Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN

1a7339d00a203cd6e2944452981204326c.jpg

 

 

W dniach 11- 13 maja br. na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich odbędzie się po raz drugi About Design - wydarzenie poświęcone trendom we wzornictwie i aranżacji wnętrz.

Tradycyjną formułę targów uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące - blok wykładów oraz warsztatów kreatywnych i biznesowych, wystawy, pokaz kolekcji mody zaprojektowanej przez studentów gdańskiej ASP oraz pokaz filmu wyprodukowanego przez DOMO + i współprodukowanego przez IWP - "Poużywajmy sobie. Historia polskiego wzornictwa". Podczas wydarzenia będzie można się również zapoznać z polskimi centrami designu w Gdyni i Kielcach. W programie wydarzenia znajdą się zarówno warsztaty adresowane do świata biznesu, jak i do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym designem, w tym dzieci i młodzieży.

Podczas targów zostanie zaprezentowana wystawa 3P Pomorski Potencjał Projektowy – Gdynia Design exhibition - prezentująca osiągnięcia projektantów z Pomorza. Wśród prezentowanych projektantów znajdą się m.in.: prof. Andrzej Lerch, Marad Design, Studio1:1, Tabanda, Malafor  oraz firmy dbające o design swoich produktów: Terma Technologie i Flowair.

Vitra zaprezentuje kolekcję mebli zaprojektowanych przez słynnego projektanta, poddanych współczesnej reinterpretacji przez markę G-Star we współpracy z Vitrą i rodziną Prouvé . Ekspozycja "Prouvé RAW Special Edition" będzie częścią światowej objazdowej wystawy Prouvé RAW.

Jednym z gości specjalnych tegorocznego About Design będzie Joanna Kępińska z działu Doradztwa IWP. Drugiego dnia targów, 12 maja wygłosi wykład na temat roli projektowania usług pt. „Wzornictwo usług – korzyści i kompetencje”. W dobie nowoczesnej gospodarki opartej na usługach - projektowanie usług z zastosowaniem zasad wzornictwa pozwoli nie tylko wyróżnić się na rynku, ale też szybko dopasować do zmieniających się potrzeb klienta. Słuchacze wykładu przekonają się, że wzornictwo usług to także wymierne korzyści.

Więcej >>

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78