Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

"Polish Design. Design From Wielkopolska" podczas Międzynarodowych Targów w Mediolanie

Wielkopolska, jako pierwszy region w Polsce zaprezentuje swoje dokonania w obszarze wzornictwa podczas tegorocznego Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie. Wystawa „Polish Design. Design From Wielkopolska" prezentowana będzie w dniach 17 – 22 kwietnia na Via Tortona w Superstudio Più, w prestiżowym Temporary Muzeum For New Design.

Marki i uczelnie związane z Wielkopolską, jak Comforty, Meble Vox, Noti, Porcelana Chodzież, PROFIm, Astromal, Coccodrillo, Marmorin, a także poznańska ASP, School of Form oraz Concordia Design zaprezentują swoje najciekawsze realizacje oraz wzorniczy i kulturotwórczy potencjał regionu. Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolski Urząd Marszałkowski, a dyrektorem artystycznym projektantka Dorota Koziara.

Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie to największe wydarzenie związane z wyposażeniem wnętrz na świecie. Tegoroczna, 51. edycja targów odbędzie się w dniach 17 – 22 kwietnia. Mediolańskie, międzynarodowe targi meblowe co roku przyciągają profesjonalistów i miłośników designu z całego świata. To tu, swoje premiery mają wielkie marki, pojawiają się najciekawsze obowiązujące i przyszłe trendy. Będzie to również pierwsza tak liczna prezentacja polskich projektantów i marek.

POLISH_DESIGN_DESIGN_FROM_WIELKOPOLSKA_invitation-3_copia.png
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78