Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Konkurs: „Doktoranci dla innowacji - Design Silesia”

godloPS.jpgWydział Architektury Politechniki Śląskiej ogłasza konkurs na stypendia doktoranckie pod hasłem „Doktoranci dla innowacji - Design Silesia”. Jego przesłaniem jest integracja działań badawczych na rzecz innowacyjnego rozwoju regionu oraz wsparcie finansowe dla doktorantów.
Konkurs adresowany jest do doktorantów, którzy podejmują badania z zakresu architektury i urbanistyki, nauk humanistycznych, działań artystycznych i sztuki oraz nauk technicznych i ekonomicznych.
Ideą programu stypendialnego jest stymulowanie badań naukowych w dziedzinie szeroko rozumianego designu, które mogą skutecznie wspomóc wiedzę na temat kierunków w projektowaniu m. in. produktów, usług, procesów, a także podnosić jakość rozwiązań projektowych w województwie śląskim.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 32 237 25 91 w dniach od poniedziałku do środy w godzinach 9.00 – 12.00 oraz od czwartku do piątku w godzinach 12.00 do 14.00 lub drogą elektroniczną: rar5@polsl.pl
Wnioski z kompletem załączników należy składać osobiście w sekretariacie partnera Projektu „Design Silesia II”, Wydział Architektury Politechniki Śląskiej, ul. Akademicka 7, 44-100 Gliwice, pok. nr 3 do dnia 29 września 2011 r. Dokumenty konkursowe zamieszczone są na stronie Wydziału Architektury http://www.polsl.pl/Wydzialy/RAr/Strony/Witamy.aspx oraz na stronie projektu www.designsilesia.pl
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78