Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Zostań Młodym Przedsiębiorcą Kreatywnym 2011

Do 17 czerwca br. młodzi polscy przedsiębiorcy zajmujący się designem i modą mogą przesyłać zgłoszenia udziału w międzynarodowym konkursie Young Creative Entrepreneur – Design and Fashion Award 2011 organizowanym przez British Council.
Polskie jury wyłoni w lipcu najlepszego przedsiębiorcę, który wraz z finalistami z innych krajów odbędzie we wrześniu br. podróż studyjną do Wielkiej Brytanii, obejmującą m.in. spotkania biznesowe, warsztaty, seminaria oraz udział w ważnych brytyjskich festiwalach: London Design Festival i London Fashion Week.
Udział w konkursie mogą brać osoby, które mogą pochwalić się sukcesami biznesowymi na polu designu i/lub mody pod warunkiem, że mają polskie obywatelstwo, skończyły 21 lat do 40 lat, mówią biegle po angielsku i są aktywne w wymienionych branżach (pełny regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie (http://www.britishcouncil.org/pl/poland-iyse-3.htm).
W 2008 roku zwycięzcą polskiej edycji konkursu dla przedsiębiorców branży designu został Michał Kowalski, założyciel Fundacji Dobrego Designu.
Tegoroczny zwycięzca polskiej edycji konkursu we wrześniu br. weźmie udział w tygodniowym pobycie studyjnym w Wielkiej Brytanii, na który złożą się, m.in. spotkania biznesowe, warsztaty, seminaria oraz udział w ważnych imprezach branżowych: London Design Festival (w tym targach 100% Design) oraz London Fashion Week. Zwycięski przedsiębiorca będzie miał również okazję poznać i nawiązać współpracę z finalistami z innych krajów biorących udział w konkursie w tym roku, tj. z Argentyny, Brazylii, Estonii, Ghany, Indii, Indonezji, Łotwy, Meksyku, Nigerii, Słowacji, Słowenii, Syrii, Tajwanu, Turcji, Wietnamu oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Więcej

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78