Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Konferencja PPP – Projekt/Proces/Produkt w Poznaniu

poznan_ok.jpgUniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Pracownia Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem organizuje konferencję PPP PROJEKT/PROCES/PRODUKT (19 listopada br. w Galerii Aula Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Aleje Marcinkowskiego 29). Instytut Wzornictwa Przemysłowego sprawuje patronat nad konferencją.
Podczas konferencji omawiane będą możliwości współpracy uczelni z producentami, w tym doświadczenia z Programem Edukacyjno-Projektowym (PE-P), oraz znaczenie designu i kształcenia projektowego w Strategii Innowacji dla Wielkopolski. Prelegenci poruszą problem promocji i zarządzania designem, roli projektanta w procesie tworzenia nowego produktu oraz badań powiązanych z procesem projektowym. Zaprezentowana zostanie także strategia rozwoju UEP w obszarze B+R.
Z prelekcjami wystąpią wykładowcy z UAP, ASP w Gdańsku, UEP i UAM, przedstawiciele firm odnoszących sukcesy na rynku meblarskim (Noti, Mikomax, Meble Vox), doświadczeni projektanci i absolwenci UAP, a także specjaliści od promocji (Profundo, MTP).
Konferencja ma charakter otwarty.
PPP PROJEKT/PROCES/PRODUKT otwiera obchody 10 lat współpracy UEP z przemysłem. Jest też pierwszym z serii wydarzeń organizowanych z okazji 60-lecia istnienia kierunku Architektura Wnętrz oraz 40-lecia Wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.
Konferencję poprzedzają zamknięte warsztaty dla partnerów 10. edycji PE-P, dyplomantów i studentów. Celem warsztatów jest poprawa zarządzania projektami prowadzonymi w Pracowni Projektów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem, uzyskanie konkretnych rozwiązań projektowych i nakreślenie wizji promocji projektów oraz Pracowni.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.asp.poznan.pl oraz www.pep.asp.poznan.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78