Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

mPosition na targach ORGATEC w Kolonii

PROFIM_2.jpgmPosition - stanowisko w pozycji siedząco-leżącej do pracy z przenośnymi urządzeniami elektronicznymi wyprodukowane przez firmę PROFIm – cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających i innych branżowych wystawców podczas Międzynarodowych Targów Mebli i Urządzeń Biurowych ORGATEC w Kolonii. Targi odbyły się w dniach 26-30 października.
Innowacyjne siedzisko mPosition było bardzo chętnie oglądane i testowane przez zwiedzających. Jego projektantem jest Studio 1:1 Jarosława Szymańskiego. mPosition zostało zaprojektowane i wyprodukowane na podstawie badań ergonomicznych IWP przeprowadzonych pod kierunkiem dr Iwony Palczewskiej, dyrektor Pionu Badań i Rozwoju IWP.
mPosition mieli już okazję testować finaliści konkursu Imagine Cup, który odbył się w Warszawie (m.in. w IWP) w lipcu br.
PROFIm wzięło udział w targach ORGATEC po raz siódmy. Impreza organizowana jest co dwa lata. Tegoroczna edycja zgromadziła 608 wystawców z 41 krajów, których stoiska odwiedziło 61 tys. gości z całego świata.
Więcej: www.profim.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78