Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Wystawa polskiego designu w Kopenhadze

Od 30 sierpnia do 30 września br. w Centrum Designu w Kopenhadze prezentowane będą najciekawsze dokonania współczesnego polskiego designu. To kolejna edycja - po pokazach w Brukseli, Berlinie i w Muzeum Tuch+Technik w Neumünster - wystawy „UNPOLISHED 5 - Young Design from Poland”. Kuratorami wystawy są Agnieszka Jacobson-Cielecka i Paweł Grobelny.
Większość projektantów i grup projektowych należy do pokolenia trzydziestolatków. Wykształceni już po zmianie ustroju w Polsce, w większości nie tylko projektują, ale także zajmują się produkcją i promocją własnej twórczości. Inspiracją dla niektórych twórców jest polska tradycja, kultura materialna czy rzemiosło.
Na wystawie zobaczyć można prace: Aze Design, Agnieszki Bar, Betonu, Joanny Bylickiej, Grzegorza Cholewiaka, DBWT, Gogo, Agnieszki Kajper, Kompottu, Bogdana Kosaka, Krystiana Kwiecińskiego, Lapolki, Malafora, Kariny Marusińskiej, Moomoo Architects, Bartosza Muchy, Moniki Patuszyńskiej, Pleców, Puff-Buff Design, Joanny Rusin i Agnieszki Czop, Strawberry Kingdom i Magdaleny Trzcionki .

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78