Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Ukaże się edukacyjna książka o designie dla dzieci

d.e.s.i.g.nKsiążkę edukacyjną dla dzieci w wieku od 6 lat na temat designu przygotowuje do wydania Wydawnictwo Dwie Siostry. „D.E.S.I.G.N.” , czyli „domowy elementarz sprzętów i gratów niecodziennych”, ukaże się na rynku 14 maja br. Jej autorką jest Ewa Solarz, a zilustrowali Aleksandra i Daniel Mizielińscy.
„D.E.S.I.G.N.” jest przeglądem 69 najciekawszych projektów wzornictwa przemysłowego z ostatnich 150 lat (od Le Corbusiera po Philippe’a Starcka). Dzięki dowcipnym opisom i anegdotom oraz ilustracje, „D.E.S.I.G.N.” bawi i uwrażliwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów. I pokazuje, jak fascynującym zajęciem jest projektowanie.
Ewa Solarz jest absolwentką historii sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, pracowała jako dziennikarka w magazynie „Dom&Wnętrze”. Dziś tworzy internetowy poradnik wnętrzarski www.domplusdom.pl. „D.E.S.I.G.N.” jest jej debiutem książkowym.
Aleksandra i Daniel Mizielińscy są art dyrektorami studia dizajnerskiego www.hipopotamstudio.pl oraz autorami m.in. książek „D.O.M.E.K.” i „Miasteczko Mamoko”.
Format książki „D.E.S.I.G.N.” to 20 x 20 cm. Ma twardą oprawę, objętość 168 stron, a cena – 39,50 zł.
Więcej na: www.wydawnictwodwiesiostry.pl/index.html
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78