Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Trzy projektantki z Polski laureatkami konkursu BoConcept

Trzy projektantki z Polski: studentka Katarzyna Pastuszak, specjalistka ds. administracji Marta Wołyniec oraz malarka Daria Wawrzkiewicz znalazły się wśród sześciorga zwycięzców międzynarodowego konkursu na projekt kubka ogłoszonego przez BoConcept.
Pozostali zwycięzcy, to graficzka Marry Schroes z USA, studentka Lucie Válková z Czech oraz grafik Fabián Ortiz z Kolumbii.
W konkursie mogli brać udział zarówno zawodowi projektanci jak i amatorzy, a ich zadaniem było zaprojektowanie nowoczesnego, designerskiego kubka.
Na konkurs zgłoszono 13 554 prace z ponad 30 krajów. Ponad 1500 projektów pochodziło z Polski.
„Wszystkie nagrodzone wzory mają unikalny, indywidualny charakter. Niektóre są proste i surowe, inne bardziej artystyczne, romantyczne czy folkowe. Razem tworzą niepowtarzalną, dynamiczną kolekcję zgodną z najnowszymi trendami we wzornictwie. Jesteśmy przekonani, że spodobają się naszym klientom, podobnie jak nam!” – napisano m.in. w uzasadnieniu werdyktu jury.
Zwycięskie wzory zostaną skierowane do produkcji i znajdą się w limitowanej serii dodatków BoConcept 2010/2011.
BoConcept to sieć duńskich salonów wyposażenia wnętrz. Obecnie działa 240 sklepów BoConcept i 100 Studiów BoConcept w 50 krajach.

Pastuszek.jpg

 

 

 

wawrzkiewicz.jpg

 

 

 

wolyniec.jpg

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78