Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Red Dot Design dla młodych projektantów

reddot.jpg50 młodych designerów dostanie możliwość zaprezentowania swoich prac podczas prestiżowego konkursu Red Dot Design Award organizowanego przez Design Centrum Nordrhein Westfalen w Essen w Niemczech. Zostaną oni wyłonieni spośród tych, którzy w dniu 11 grudnia br. na adres www.red-dot.de/registration wyślą zgłoszenie. Uwaga - rejestracja będzie możliwa tylko przez 24 godziny.
Warunkiem dopuszczenia do udziału w konkursie Red Dot Design Award jest zdobycie przez projektanta dyplomu uczelni maksymalnie przed pięcioma laty. Zgłoszone na konkurs projekty muszą być wprowadzone na rynek po 1 stycznia 2008 roku, ewentualnie - zostać wprowadzone do masowej produkcji do 1 lipca 2010 roku.
Zwycięscy będą mogli używać znaku „red dot”, a informacja o nagrodzonej pracy trafi do Red Dot Design Museum, jego ekspozycji on-line oraz do wydawanego przez Centrum prestiżowego rocznika.
Design Centrum Nordrhein Westfalen jest jedną z najbardziej prestiżowych europejskich instytucji zajmujących się działaniami w sferze projektowania graficznego, multimediów i projektowania produktu.
Więcej informacji o konkursie na stronie de.red-dot.org
 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78