Strona główna » Centrum wiedzy

AKTUALNOŚĆ Z RYNKU

Rozpoczyna się 100% Design London

Warszawa, 24.09.2009
W Londynie rozpoczyna się 100% Design, największe targi designu w Wielkiej Brytanii i jedne z największych w Europie. Będą trwały od 24 do 27 września.

W tym roku impreza tradycyjnie odbywa się na Earls Court. Dzieli się na kilka sekcji: 100% Design to pokazy innowacji i aktualnych osiągnięć w designie i architekturze, prezentacje kluczowych producentów i czołowych projektantów; 100% Detail to nowoczesne materiały; 100% Future - przegląd młodych talentów.

Na liście wystawców są firmy z 26 krajów świata, nie ma niestety nikogo z Polski. Europę Środkowo-Wschodnią reprezentują Czechy (12 wystawców), Bułgaria (1) , Litwa (3) i Gruzja (1).

Od samego początku istnienia targów 100% Design towarzyszy im panel dyskusyjny, który przez lata budował markę imprezy i wciąż pozostaje siłą napędową dla podnoszenia jakości wystawców i doświadczenia odwiedzających.

W tym roku z okazji 15. edycji targów powstała nowa inicjatywa pod nazwą 100% Inspiration. Każdy z panelistów wybiera przedmiot lub zjawisko, które według niego stanowi 100% designu. O swoich wyborach opowiadają w filmach, które będą wyświetlane podczas targów i które może obejrzeć każdy odwiedzający.

Tegoroczni paneliści to: Jamie Anley – JAM, Russell Pinch, Nicolas Roope, Richard Shed and Kara O’Reilly, William Smith, Nina Tolstrup, Phil Nutley, Dominic McCausland, Andy Martin, Andrew Waugh i Amos Marchant.

kp/es

Więcej:
Lista wystawców

Galeria produktów 

100% Inspiration

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78