Strona główna » Oferta » Promocja Designu

PROMOCJA DESIGNU


Promocja Designu

IWP zajmuje się szeroko pojętym upowszechnianiem wzornictwa. Dla nas design jest zjawiskiem wszechobecnym, obejmującym niemal wszystkie dziedziny życia. Pragniemy przybliżyć ten świat nie tylko ludziom związanym zawodowo z wzornictwem, ale wszystkim poszukującym wiedzy, otwartym na innowacje i nieszablonowo myślących.

Dlatego:

  • organizujemy wydarzenia dla masowej publiczności takie jak wystawy dobrych praktyk wzorniczych, wystawy tematyczne.
  • organizujemy konkursy dla projektantów Young Design, Dobry Wzór
  • podejmujemy inicjatywy takie jak jedyny w swoim rodzaju internetowy Słownik projektantów polskich

W siedzibie Instytutu tuż obok warszawskiej Starówki dysponujemy świetnie wyposażonymi salami wystawienniczymi. Jesteśmy gotowi na przyjęcie wystaw, konferencji i wykładów. Coraz więcej firm organizuje u nas swoje spotkania. Przyciąga je nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale fakt, iż zawsze mogą liczyć na towarzystwo ciekawej wystawy.

Zobacz ofertę:

PROJEKTY WYSTAWIENNICZE

Oferujemy organizację i wsparcie merytoryczne w przygotowaniu wystaw o tematyce wzornictwa dla instytucji, przedsiębiorstw, projektantów, agencji BTL i PR.»

ORGANIZACJA WYDARZEŃ

Przygotowujemy merytorycznie i organizujemy imprezy związane z designem i wystawy tematyczne. »

PROGRAM "DOBRY WZÓR"

Nagradzamy w nim dobrze zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku. Nagroda – godło Dobry Wzór jest już uznaną marką, z tradycjami. Do uczestnictwa w programie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie innowacyjne produkty wyróżniające się ciekawym wzornictwem, rozwiązaniami funkcjonalnymi i walorami rynkowymi. »

REALIZACJE WYDAWNICTW

Przygotowujemy i realizujemy w zakresie merytorycznym i wizualnym wydawnictwa dla administracji publicznej i instytucji. »

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Katarzyna Rzehak
Tel. (22) 860 00 66
e-mail: katarzyna_rzehak@iwp.com.pl