Strona główna » Projekty

PROJEKTY

Konkurs, w którym nagradzamy dobrze zaprojektowane produkty dostępne na polskim rynku. Nagroda – godło "Dobry Wzór” jest już uznaną marką, z tradycjami. »

Największy międzynarodowy konkurs dla studentów związanych z nowymi technologiami organizowany przez Microsoft. Od 2008 roku IWP jest współorganizatorem polskiej edycji konkursu. »

Konkurs dla młodych projektantów, w którym szukamy designera o największym potencjale. Laureat konkursu otrzymuje stypendium im. Wandy Telakowskiej. »

Wzornictwo Biznes Zysk to projekt realizowany przez IWP w ramach Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka w latach 2014 - 2015. Projekt ma na celu stworzenie profesjonalnego otoczenia biznesowego, przygotowującego do aplikacji wzornictwa przemysłowego w przedsiębiorstwach. Projekt obejmował warsztaty, seminaria, wystawy i portal WBZ» »

Słownik Projektantów Polskich jest wieloletnim projektem badawczym Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Aktualnie zawiera ponad 500 biogramów polskich projektantów działających w XX i XXI wieku. Jest stale rozwijany i na bieżąco aktualizowany. »

IWP organizuje kilka wystaw związanych z designem w ciągu roku. Zawsze obejrzą tu Państwo ciekawą ekspozycję. Sprawdź aktualną. »

IWP w ramach projektu Wzornictwo Biznes Zysk zaprezentował na Expo 2015 w Mediolanie wystawę "Stół Polski. La Tavola Polacca" - najlepsze produkty polskiego wzornictwa przemysłowego związane z kulturą stołu i jedzenia. »

Zaprojektuj Swój Zysk to projekt realizowany przez IWP w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w latach 2008 - 2011. Jego celem jest poprawa konkurencyjności przedsiębiorstw dzięki zastosowaniu wzornictwa. »