CEL KONFERENCJI

logo_konfe_mini.jpg

VI Międzynarodowa Konferencja Ergonomiczna
„ERGONOMIA – INWESTYCJA W SUKCES”

18 listopada 2010
Warszawa, Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Patronat Honorowy:
Ministerstwo Gospodarki
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Komitet Ergonomii Polskiej Akademii Nauk
Polskie Towarzystwo Ergonomiczne

Komitet Naukowy Konferencji:

prof. nadzw dr hab. Waldemar Karwowski, Dziekan Wydziału Inżynierii Przemysłowej i Systemów Zarządzania Uniwersytetu Central Florida w Orlando, Florida, USA.
dr hab. Andrzej Mastalerz, Instytut Wzornictwa Przemysłowego
dr Iwona Palczewska, Instytut Wzornictwa Przemysłowego

Partner Sesji Plenarnej:

logo_PROFIm_ok_.jpg

 Partner Sesji Panelowej I:

Kinnarps_ok.jpg

Sponsor Konferencji:

Autodesk_logo_black_L.jpg

Patron Projektu:

lewiatan_logo_ok.jpg


VI Międzynarodowa Konferencja Ergonomiczna stawia sobie za cel próbę odpowiedzi na pytanie  – ile kosztuje ergonomia jako inwestycja? - z punktu widzenia wybranych branż i rodzajów produktów i usług. Jaka jest skłonność przedsiębiorstw do korzystania z wyników badań ergonomicznych na etapie projektowania, jakimi kryteriami kierują się oni decydując o takich inwestycjach i w jaki sposób mierzona jest zyskowność takich działań.

Zaproszeni przedstawiciele dużych firm, producenci i usługodawcy oraz pracownicy naukowi, których wiedza stanowi podstawę wszelkich działań innowacyjnych przedstawią Państwu swoje, płynące z doświadczenia zawodowego, obserwacje i wyniki prowadzonych badań.

Konferencja będzie płaszczyzną, na której spotkanie pracownika naukowego, projektanta, doradcy z przedsiębiorcą będzie inspiracją do stosowania innowacyjnych rozwiązań przynoszących realne korzyści finansowe oraz stanowiących o silnej pozycji konkurencyjnej firmy.

Program Konferencji 607.20 KB

Relacja z Konferencji 84.18 KB