Strona główna » Oferta » Edukacja » Szkolenia

SZKOLENIA

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ekspert w zakresie wzornictwa z 60-letnim doświadczeniem w edukacji, promocji i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu, zaprasza do udziału w szkoleniach otwartych oraz skorzystania z oferty szkoleń dedykowanych (przygotowanych na indywidualne zlecenie Klienta).

Z badań Instytutu Wzornictwa Przemysłowego wynika, że stosowanie wzornictwa jest efektywnym narzędziem podnoszenia konkurencyjności firm. Udowodniono, że inwestowanie w nowoczesne wzornictwo jest bardzo opłacalne dla przedsiębiorstw. Firmy, które zdecydowały się zainwestować w design, wprowadziły czterokrotnie więcej produktów na rynek niż firmy, które nie dostrzegły znaczenia wzornictwa. IWP podejmuje w związku z tym działania na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy i umiejętności polskich menedżerów poprzez przygotowanie szerokiej oferty szkoleń z zakresu zarządzania procesem rozwoju nowego produktu.

Programy szkoleniowe Instytutu Wzornictwa Przemysłowego przygotowywane są przez najwyższej klasy ekspertów z różnych dziedzin (w zależności od tematyki szkolenia), stale współpracujących z Instytutem projektantów, naukowców i menedżerów oraz – w przypadku wybranych projektów – metodyków i trenerów firmy DOOR Group (firmy szkoleniowej działającej na rynku od 1992r., posiadającej wykwalifikowany, doświadczony zespół trenerski, pracujący wyłącznie dla firmy DOOR Group).

Aktualne w ofercie szkoleń IWP znajdują się szkolenia otwarte  i dedykowane (przygotowywane i realizowane na indywidualne zlecenie Klienta).

Osoby i firmy zainteresowane zamówieniem szkolenia dedykowanego lub delegowaniem pracowników na szkolenia otwarte zapraszamy do kontaktu:

Joanna Wątrucka
Tel.: (22) 860 03 68, e-mail: joanna_watrucka@iwp.com.pl

Marcin Marchwiński
Tel.: (22) 860 01 65, e-mail: marcin_marchwinski@iwp.com.pl
 

 

PRZYKŁADOWE REFERENCJE KLIENTÓW IWP:


Prace wykonane przez Instytut oceniamy bardzo wysoko. Na szczególne uznanie zasługuje profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie pracowników IWP realizujących projekt. Niniejszym udzielamy Instytutowi Wzornictwa Przemysłowego referencji profesjonalnego i godnego polecenia partnera.

Dariusz Machulski, Prezes, FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych


Współpraca z Instytutem spełniła nasze oczekiwania. Doświadczona, elastyczna i solidna kadra oraz profesjonalizm obsługi gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług. IWP jest instytucją wiarygodną, nowocześnie zarządzaną, w pełni przygotowaną do kompleksowego działania w obszarze edukacji z zakresu wzornictwa przemysłowego. Współpracę z Instytutem oceniamy wysoko i rekomendujemy każdej firmie jako profesjonalnego i rzetelnego partnera szkoleniowego.

Magdalena Posiadało, Kierownik Sprzedaży, BoConcept Retail Poland Sp. z o.o.


„Bardzo istotną cechą współpracy było indywidualne podejście do naszych oczekiwań.”

Ryszard Rychlik, Prezes Zarządu, Profim m Sp. z o.o.


„Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest instytucją wiarygodną, nowocześnie zarządzaną, w pełni przygotowaną do kompleksowego działania w obszarze wzornictwa przemysłowego.”

Inż. Tomasz Modliński, p.o. Dyrektora, Ośrodek Rozwojowo – Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu


MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Joanna Wątrucka
tel. (22) 860 03 68,
e-mail: Joanna Wątrucka

Marcin Marchwiński
tel. (22) 860 01 65,
e-mail: Marcin Marchwinski