Strona główna » Oferta » Edukacja

EDUKACJA


Edukacja

„Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.”
Albert Einstein

Instytut Wzornictwa Przemysłowego oferuje:

  • Warsztaty dla menedżerów produktu i projektantów z zarządzania procesem rozwoju nowego produktu. Z naszych badań wynika, że stosowanie wzornictwa jest efektywnym narzędziem podnoszenia konkurencyjności firm. Dlatego IWP podejmuje działania na rzecz podnoszenia poziomu wiedzy i umiejętności polskich managerów poprzez dedykowane dla nich warsztaty.
  • Krajowe i międzynarodowe konferencje naukowe. IWP wraz z partnerami podejmuje na nich różne tematy związane z projektowaniem wzorniczym i ergonomią.
  • Studia podyplomowe z zakresu zarządzania wzornictwem. Total Design Management – nowy kierunek podyplomowych studiów menedżerskich – to unikalny program kształcenia specjalistów w coraz bardziej pożądanym na polskim rynku zawodzie design menedżera, czyli osoby rozumiejącej miejsce wzornictwa w strategii firmy i potrafiącej przejąć odpowiedzialność za koordynację pracy interdyscyplinarnego zespołu wdrożeniowego, realizującego proces rozwoju nowego produktu z udziałem projektanta wzornictwa.

Zobacz ofertę:

STUDIA PODYPLOMOWE

Nowy kierunek podyplomowych studiów menedżerskich Total Design Management – rozpoczęcie II edycji w listopadzie 2016 r. »

SZKOLENIA

W ofercie IWP znajdują się szkolenia otwarte i dedykowane (przygotowywane i realizowane na indywidualne zlecenie Klienta). »

KONFERENCJE

Zapraszamy do udziału w konferencjach naukowych na temat ergonomii, innowacji wzorniczych i ich wpływu na konkurencyjność przedsiębiorstw. »

 

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Marcin Marchwiński
Tel.: (22) 860 01 65
e-mail: marcin_marchwinski