Strona główna » Oferta » Doradztwo

DORADZTWO


Doradztwo

Oferujemy naszym klientom – przedsiębiorstwom i instytucjom – kompleksowe usługi doradczo-eksperckie w obszarze zarządzania wzornictwem.
Mamy wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy we wdrażaniu zaawansowanych projektów. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami z zakresu ergonomii, antropologii, biomechaniki, technologii tkanin i analiz rynku. Dysponujemy specjalistycznym laboratorium wyposażonym w aparaturę najnowszej generacji.
Swoją ofertę Instytut kieruje do podmiotów gospodarczych zainteresowanych podniesieniem efektywności działania poprzez wdrożenie strategii rozwoju w powiązaniu z obszarem wzornictwa i biznesu kreatywnego.

Oferujemy:

DORADZTWO WZORNICZE (zarządzanie wzornictwem)

Instytut oferuje wsparcie na wszystkich etapach cyklu życia produktu. W zależności od indywidualnych wymagań partnera, uczestniczymy w pełnym cyklu rozwoju nowego produktu lub tylko w wybranym etapie.»

AUDYTY WZORNICZE

W oparciu o metodykę oceny wzorniczej produktów i usług, oferujemy audyt jakości wzorniczej aktualnej oferty produkcyjnej lub usługowej firm.»

DORADZTWO ERGONOMICZNE

Wyniki badań prowadzonych w IWP pozwalają na dostarczenie danych do projektowania, opracowanie koncepcji produktu, którego wartość dodana opiera się o walory ergonomiczne a także wykorzystać wiedzę o ergonomii produktu do działań informacyjnych, promocyjnych i marketingowych.»

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Elżbieta Rozbicka
Tel. (22) 860 01 80
e-mail: elzbieta_rozbicka