Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Zarząd Instytutu Wzornictwa Przemysłowego sp. z o.o postanawia o funkcjonowaniu Spółki w sposób ograniczający ryzyka związane z epidemią.

Zarząd Instytutu Wzornictwa Przemysłowego sp. z o.o postanawia o funkcjonowaniu Spółki
w sposób ograniczający ryzyka związane z epidemią.
Równocześnie zapewniamy ciągłość realizowanych projektów i kluczowych działań dla funkcjonowania spółki.


Pracownicy Spółki, których charakter pracy na to zezwala, zostają skierowani do pracy zdalnej zgodnie z art. 3 Ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych
z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Zapewniając naszym klientom i kooperantom stały kontakt z IWP sp. z o.o zamieszczamy listę telefonów i maili, pod którymi codziennie w godzinach 8.30-16.30 pracują osoby odpowiedzialne
za nasze kluczowe obszary działalności:

Sekretariat
tel. (22) 860 00 20,
tel. (22) 860 00 66
iwp@iwp.com.pl

Asystentka Prezesa Zarządu
Monika Kołodzińska
tel. 506 303 643
monika_kolodzinska@iwp.com.pl

Dział Projektów Doradczych i Edukacyjnych
Agnieszka Żmudzińska
Dyrektor Działu Projektów Doradczych i Edukacyjnych
Tel.: 507 130 624
e-mail: agnieszka_zmudzinska@iwp.com.pl

Dział Projektów Unijnych
Karolina Lesyng
Dyrektor Działu Projektów Unijnych
Tel.: 518 301 924
e-mail: karolina_lesyng@iwp.com.pl

Dział Badawczo-Rozwojowy
Iwona Palczewska
Kierownik Działu Badawczo – Rozwojowego
Tel.: 501 483 310
e-mail: iwona_palczewska@iwp.com.pl

Dział Kreatywny
Katarzyna Rzehak
Dyrektor Działu Kreatywnego
Tel.: 506 056 326
e-mail: katarzyna_rzehak@iwp.com.pl

Dział Finansów i Księgowości
Nina Stachowicz
Tel.: 510 938 914
Dyrektor Finansowy
Tel.: (22) 860 00 65
e-mail: nina_stachowicz@iwp.com.pl

Bożena Tyczyńska
Główna księgowa
e-mail: bozena_tyczynska@iwp.com.pl

Dział Kadr
Iwona Cyrnek
Tel. 730 388 645
iwona_cyrnek@iwp.com.pl

Sprzedaż i Obsługa Klienta - wynajem sal konferencyjnych
Joanna Wątrucka
Tel.: 511 409 985
e-mail: joanna_watrucka@iwp.com.pl

Studia Total Design Management – kontakt dla studentów i wszystkich zainteresowanych studiami
Marcin Marchwiński
Tel.: 507 130 626
e-mail: marcin_marchwinski@iwp.com.pl

Zespół ds. Informatycznych i Administracji Ogólnej
Wynajem powierzchni biurowych

Dariusz Adaszewski
Tel.: 515 146 224
e-mail: dariusz_adaszewski@iwp.com.pl
biura@iwp.com.pl

Łukasz Bieliński
Tel.: 602 456 687
e-mail: lukasz_bielinski@iwp.com.pl

Dział IT
Sebastian Makowski
Tel.: (22) 860 04 24
e-mail: sebastian_makowski@iwp.com.pl

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78