Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

OPŁACALNOŚĆ INWESTYCJI WE WZORNICTWO

W dniu 11 czerwca 2019 r. w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie odbędzie się konferencja zatytułowana „OPŁACALNOŚĆ INWESTYCJI WE WZORNICTWO. Jak wprowadzić zmiany wzornicze w firmie i odnieść rynkowy sukces!”

• Czym jest wzornictwo w biznesie i dlaczego warto w nie zainwestować?
• Jaką rolę pełni projektant w procesie wprowadzania zmian wzorniczych w firmie?
• Jak wprowadzić zmiany, aby odnieść rynkowy sukces?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą podczas konferencji praktycy wzornictwa przemysłowego. O swoich doświadczeniach opowiedzą również przedsiębiorcy, którzy, aby wprowadzić zmiany wzornicze w swoich produktach i usługach, skorzystali z dotacji Programu Polska Wschodnia.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty. Uczestnicy poznają możliwości skorzystania z dotacji Programu Polska Wschodnia na wprowadzenie zmian wzorniczych w firmie.

Konferencja skierowana jest do osób prowadzących firmy – zarówno do tych, którzy dopiero chcą poznać korzyści z wprowadzenia zmian wzorniczych, jak również do tych już zdecydowanych na ich wprowadzenie ale szukających źródeł finansowego wsparcia.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego jest partnerem konferencji.Udział w konferencji jest bezpłatny. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń, których dokonywać można przez stronę internetową konferencji: http://www.polskawschodnia.gov.pl/wzornictwo

 

 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78