Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

4 Design Days w Katowicach

m600xd.jpg 

W dniach 11-14 lutego 2016 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się 4 DESIGN DAYS - największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

Polskie wzornictwo cieszy się coraz większym uznaniem na świecie, a nowe pokolenie polskich designerów zyskuje międzynarodową sławę. Kluczem do rynkowego sukcesu stała się innowacyjność, design i edukacja w dziedzinie projektowania, a prawdziwą wartością tworzenie, a nie kopiowanie. Polski rynek designu, na którym funkcjonują młode marki, jest jednak wciąż znacznie mniejszy w porównaniu do krajów Europy Zachodniej i Północnej. Co jest barierą? Design się opłaca, ale brakuje świadomości w tym zakresie, ale także okazji do promocji, prezentacji dokonań i dyskusji o trendach. 4Design Days będzie miejscem, w którym nie zabraknie nowatorskich produktów – użytecznych, ale jednocześnie designerskich – tych, które podbijają światowe rynki, ale też takich, które dopiero czekają na swoje odkrycie.

Odpowiedzią jest 4 DESIGN DAYS. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Przedstawią ofertę nowatorskiego wyposażenia i technologii, a także najnowsze inwestycje mieszkaniowe na południu Polski. Spotkaniu towarzyszyć będzie szereg imprez, w tym rozdanie nagród dla branży.

Program wydarzenia wypełnią panele dyskusyjne poświęcone najnowszym trendom w nieruchomościach, architekturze, wnętrzach i w wzornictwie.

11 lutego odbędą się cztery panele dyskusyjne w których wezmą udział przedstawiciele IWP. Prezes Instytutu Bożena Gargas będzie uczestnikiem sesji inauguracyjnej pt. "Wyróżnij się albo zgiń –
budowanie konkurencyjności w biznesie poprzez design" oraz dyskusji "Design. Nie produkt, lecz człowiek jest celem". Katarzyna Rzehak dyrektor kreatywna IWP będzie z kolei gościem panelu "Design+Start-ups. Jak to działa?" oraz moderatorem dyskusji "Projekt łazienka".

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na stronie >>

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78