Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Ruszyła rekrutacja na dwa warsztaty WBZ w czerwcu

20150421_22_IWP_WBZ_Warsztaty_0033.jpg

fot. Krystian Szczęsny/FOTOactions

Trwa rekrutacja na warsztaty WBZ "Jak zarobić na wzornictwie" oraz "Jak skutecznie wdrażać nowe produkty?" Poprowadzą je projektanci ze studio Kossak.pl oraz Wierszyłłowski i Projektanci.

Warsztaty „Jak zarobić na wzornictwie?” odbędą się 9 i 10 czerwca w siedzibie IWP. Skierowany jest do kadry technicznej i ekonomicznej, m.in. technologów, konstruktorów, projektantów, a także studentów i absolwentów uczelni wyższych.
Warsztaty „Jak skutecznie wdrażać nowe produkty?” odbędą się 16 i 17 czerwca. Przeznaczone są dla kadry zarządzającej w firmach, osób biorących udział we wprowadzaniu nowego produktu na rynek, projektantów oraz studentów i absolwentów uczelni wyższych.

Pierwszy z nich poprowadzi zespół projektowy Kossak.pl, drugi – zespół projektowy Wierszyłowski i Projektanci prowadzony przez Mikołaja Wierszyłłowskiego. Oba zespoły prowadziły już warsztaty w ramach projektu WBZ w minionym roku.

Warsztatom będzie towarzyszyła kolejna ekspozycja 25 dobrze zaprojektowanych produktów, na której prezentowane będą m.in. produkty projektowane przez zespoły prowadzące warsztaty. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma katalog ekspozycji, stanowiący jednocześnie unikalny materiał szkoleniowy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność.

Więcej >> 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78