Strona główna » O instytucie » Aktualności IWP

AKTUALNOŚCI

Zostań menedżerem designu! Ostatnie dni zapisów na studia Design Management

FPM_0335.jpg

Katarzyna Rzehak - dyrektor kreatywna IWP, wykładowca studiów podyplomowych Design Management oraz Robert Metelicki, właściciel firmy Metro - absolwent naszych studiów, fot. Patrycja Mic
 

Nie zdążyłeś zapisać się na studia podyplomowe? Nie trać całego roku akademickiego! Mamy jeszcze miejsce dla Ciebie na studiach podyplomowych Design Management. Dołącz do grona ponad trzystu absolwentów unikatowych studiów dających szanse rozwoju kompetencji menedżera wzornictwa.

Jednym z absolwentów ubiegłorocznej edycji studiów jest pan Robert Metelicki, właściciel firmy Metro, która przed tygodniem została Laureatem Konkursu Dobry Wzór w kategorii Praca.
Decyzję o uczestnictwie w studiach podyplomowych Design Management podjąłem z dość prozaicznej przyczyny
– wspomina Laureat - Na co dzień zajmuję się rozwojem produktu i po kilku latach pracy w branży meblarskiej (meble kontraktowe, biurowe) doszedłem do wniosku, że produkt jest najważniejszym elementem przewagi konkurencyjnej firmy. Inne elementy mieszanki marketingowej są oczywiście ważne, ale wszystko zaczyna się od produktu i na nim kończy.
Dołączając do grupy studentów, nie byłem nowicjuszem, ponieważ od lat zajmuję się tym zawodowo. To, co skłoniło mnie do wzięcia udziału, to chęć pozyskania dodatkowej wiedzy teoretycznej, usystematyzowanie posiadanego doświadczenia praktycznego oraz pozyskanie kontaktów. Na szczególną uwagę zasługuje część praktyczna prowadzonych zajęć, spotkania z zawodowo czynnymi designerami, możliwość zadawania pytań z tzw. własnego podwórka oraz wspólne prace projektowe. Jestem przekonany, że ostatnie osiągnięcia zespołu projektowego pod moim kierownictwem są wynikiem dojrzałej i świadomej działalności wzorniczej inspirowanej uczestnictwem w studiach Design Management. Gorąco polecam

Rekrutacja na siódmą edycję jeszcze trwa. Szczegóły na stronie:
https://www.iwp.com.pl/product_design_management


 

MASZ PYTANIE?

Informacji udzieli Ci:

Sekretariat
iwp@iwp.com.pl
tel. (22) 860 00 66,
fax. (22) 831 64 78